Manyetik Bel Korsesi Ürün Görseli

Omurilik korsesi

Duruş bozuklukları günümüzde bilgisayarların artması ve masa başı işlerin çoğalması ile büyük bir sorun haline gelmiştir. Skolyoz ve kifoz gibi omurilik sorunları da dâhil olmak üzere birçok omurilik rahatsızlığının sebebi yanlış oturuş pozisyonudur. Gece uyurken yattığınız pozisyon bile duruşunuzu etkileyecek niteliktedir. Omurilik korsesi ve dik duruş korsesi gibi özel dizayn edilmiş korseler duruş bozukluklarını düzeltmeye yardımcı olmaktadır. Omurilik korse fiyatları ve özellikleri hakkında merak ettikleriniz için bu yazıdan faydalanabilirsiniz.

Korse ile omurilik tedavisi mümkün mü?

içerikOmurilik eğriliği korsesi gibi destek ürünleri kifoz ve skolyoz hastalarında da doktor tavsiyesi ile kullanılan omurilik korseleridir. Tıbbi amaçlı korseler bel ve sırt destekleri ile duruşunuzu düzeltmeniz için size yardımcı olmaktadır. İlk başta alışması zor gibi gelse de omurilik korseleri kısa sürede alışıp faydalarını görebileceğiniz korselerdir. Omurilik korsesi sizi devamlı olarak uyararak hatalı durmanızı engellemeye yardımcı olur. Duruş bozuklukları bel ağrısı, boyun ağrısı ve sırt ağrısı gibi ağrılara sebep olur. Omurilik eğriliği korsesi kullanımı ile sabırlı ve istikrarlı bir çalışma sonucunda ağrıların azaldığını hissedebilirsiniz.

Omurga eğriliği korsesi medikal özellikte olup ortopedik ve ergonomik bir duruş için size yardımcı olur. Omurilik eğriliği doktorların da tavsiyesine göre omurilik korseleri ve dik duruş egzersizleri ile atlatılabilecek bir rahatsızlıktır. Omurilik eğriliği korsesi oturarak çalışanlar ve kamburluk gibi sorunların yanı sıra boyun, sırt ve bel ağrıları çekenler için geliştirilmiştir. Omurilik korse fiyatları gelişen teknoloji ile çok uygun fiyatlarda satılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken husus omurilik korsesi alırken orijinal ve iyi markaları satın almaktır. Sahte ve ucuz omurilik korseleri fiyatları ile işe yaramayacağını göstermektedir.

Orijinal omurilik korsesi araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında hazırlanır. Manyetik mıknatıs teknolojisi ile üretilmiştir. Uzmanlık gerektiren ortopedik özellikte yapılır. Kumaş kalitesi ile teninizi tahriş etmeden rahatlıkla giyebilmeniz için tasarlanmıştır. Yıkanabilir olması ile günlük kullanım için uygundur. Omurilik korseleri yaz aylarında ince kıyafetlerin altında belli olsa bile bu korselerin sadece ev ortamında kullanılması bile faydalı olmaktadır. Omurilik korsesi ile daha düzgün ve özgüven sahibi bir duruş kazanmak için sabırlı olarak egzersizlere devam etmeli ve korse kullanımına önem vermelisiniz.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )