Manyetik Bel Korsesi Ürün Görseli

Manyetik Sırt ve Bel Korsesi Nedir?

Manyetik sırt ve bel korsesi kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına destek sağlar. Manyetik Sırt Yeleği bel bölgesini desteklerken bununla birlikte kronikleşmiş sırt ağrılarınının giderilmesine destek sunar. Manyetik Sırt Yeleği ek olarak spor incinme ve kas ağrılarında da etkilidir.

manyetik-sirt-ve-bel-korsesi-nedir

Manyetik Sırt Yeleği’ni denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. Stratejik olarak 10 noktaya yerleştirilen bu magnetler yardımıyla, sırt kısmınız ve spinal bölgelerinizde karşılaşmış olduğunız ağrılardan dolayı, zorlaşan günlük yaşamınızı kolaylaştırmak hedeflenmiştir. Bel ve sırt bölgenizdeki pozitif etkisini kısa zamanda görecek ve Manyetik Sırt Yeleği’nin güçlü etkisini hissedeceksiniz.

Manyetik Bel Korsesi Nasıl Kullanılır?

Mıknatıslar; kalbin atış hızını ayarlayan aygıt, otomatik defibrilatör, ensülin pompası, ilaç alımı için takılan yama kullanıcıları tarafından ve hamilelik döneminde kullanılmamalıdır. Kalp pili, metal çivi, platin ve protez sahipleri için ürün kullanımı doktor nezaretinde olmalıdır.  Bu ürünleri açık yara üzerine takmayınız. Manyetik Sırt Yeleğini gerilim ve kalp hastalarının kullanması önerilmez. Uyanık ve hareketli olduğunuz zamanlarda kullanmanız, dinlenirken yada uyurken kullanmamanız tavsiye olunur. Manyetik bölümü vücudunuza temas edecek şekilde yerleştirin ve belinizin çevreına sarın. Kemerin genişliğini, bantlı bölümden ayarlayabilirsiniz. Sizler de hızlı sonuçlar almak istiyorsanız hemen sizler de manyetik sırt ve bel korsesi ile sonuç alabilirsiniz. Sizlerin de yapması gereken hemen sonuçlara ulaşmak olacaktır. Bu yüzden zaman kaybetmeden siparişinizi verebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )