Manyetik Bel Korsesi Ürün Görseli

Manyetik Bel Korsesi

Manyetik Bel Korsesi

Nedir?

                Sizlere sunmakta olduğumuz Manyetik Bel Korsesibel ağrılarını geçirmeye aday kusursuz bir üründür ve kullanan herkesin onayını almıştır.

 

Nasıl Kullanılır?

                Nasıl kullanılacağını anlatmadan önce sizlere belli kullanım önerileri ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi vermek istemekteyiz. Kalp pili kullanıyorsanız içerisindeki manyetik alan sizlere zarar verebilir. Kullanmamanızı önermekteyiz. Yine de bel ağrılarından çok şikayetçi iseniz kalp doktorunuza danışmanız gereklidir. Ensülin pompası kullanan kişiler de önce doktorlarına danışmalıdır. Açık yara mevcutsa üzerine değdirmemeniz gerekli. Yara iyileştikten sonra kullanmaya sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus ise platin, protez ve buna benzer şeyler kullanmak zorunda kalan kişiler içindir. Bilinen bir yan etkisi olmamakla birlikte yine de kullanmadan önce bir doktora danışmalısınız. Manyetik Bel Korsesibele takılması gereken bir üründür. Manyetik kısmı bel oyuğunuza denk gelmelidir. Tene doğrudan temas etmesi gibi bir şart yoktur. Atletinizin üzerine de takabilirsiniz. Ok sıkmamaya özen gösteriniz. Her yaş gurubundan kadın ve erkek rahatlıkla kullanabilir.

 

İçerik

                İçeriğinde sizlerin cildine ve sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmaz. Özellikle dış dokusu oldukça yumuşaktır ve anti alerjiktir. Bu nedenle kullandığınız anlarda sizlerin cildinde yara ya da tahrişe neden olmaz. Manyetik Bel Korsesibel ağrılarını giderecek özel bir bileşenden meydana gelmiştir. Kullandığınız anlarda da sizleri terletip rahatsız etmesin diye özel bir kumaş ile kaplanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )