Manyetik Bel Korsesi Ürün Görseli

Bel için korseler

Manyetik bel korsesi nedir ?

korse_1 Güçlü ve manyetik etkiye sahip olan Manyetik bel korsesi kaslarınızı gevşetir ve ağrılarınızın son bulmasına yardımcı olur. Manyetik bel korsesi , belinizi doğru şekil de sarararak kan akışının hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Staratejik noktalara yerleştirilmiş olan mıknatısları sayesin de sırtınızın alt bölgesin de ve spinal bölgeler de karşılaştığınız ağrılar sonucun da günlük hayatınızı kısıtlayan hareketleri kolaylaştırmak amacı ile üretilmiştir. Ter manyetik bel korsesini spor yaparken meydana gelen incinmeler de ve kas ağrılarına karşı da kullanmak mümkündür.

Kullanım olarak son derece kolay olan manyetik bel korsesini yürüken, spor yaparken, evde işte her yer de rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Hem erkekler hem de bayanlar manyetik bel korsesini rahatlıkla kullanabilirler yıkama şekli elde ve sabun ile yapılarak kurutularak kullanılmalıdır. Vücudunuzdan dışarı atılan ter bu ürünü kullandığınız günden itibaren değişecek ve çok daha sağlıklı olduğunuzu hissedeceksiniz. Manyetik kemeri kalp hastalığı olanların ve hamilelerin kullanması sakıncalı olduğu için kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Manyetik bölümünü vücudunuza temas edecek bir şekil de takıyorsunuz. Kemerin genişliğini arka tarafında ki bantlı kısımdan ayarlayabilirsiniz. Manyetik korseyi kullandıktan sonra rahat ve konforlu olmaya alışacaksınız. Manyetik bel korsesini kullanınca kan dolaşımınız hızlanacak ve beliniz de günlük işlerinizi yapmanıza engel olan ağrılar incinmeler çok daha kısa süre de iyi olacak ve sağlıklı yaşama şansı bulacaksınız….

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )